1
Podepsaný dres A týmu žen dle vlastního výběru
zlin_edited.png

Milý Ježíšku,
Tenhle rok si od tebe přeji dárek 1 protože se mi moc líbí jak tým hraje... házenou hraji teprve 6 měsíců ale mám tu spoustu dobrých přátel obecně jsme si házenou hned zamilovala protože všichni jsou tam hrozně milý oproti ostatním trenerům na jiných sportech. Doufám že se ti Ježíšku bude taky dobře dařit a užiješ si rok 2022 na plné obrátky.

Veselé Vánoce a šťastný Nový rok 2022

 

Natálie Danielová

3
Ponožky s logem klubu
Láhev na pití
zlin_edited.png

Chtěla bych popřát všem: Výborné hráče v týmu, úžasné trenéry (které samozřejmě už máme), ty zoufalé výrazy protihráčů a taky, aby se čeští hráči nebáli protihráčů (což se samozřejmě nebojí) a hlavně ty výhry.

Františka Danielová

4
VIP permanentka na domácí utkání extraligy 2021/2022
Lovosice_2019.png

Spoustu gólů soupeřům (lovci Lovosice), otevřené haly pro fanoušky bez žádných omezení a spoustu super zážitku ze zápasů, ať už doma nebo na palubovce soupeře. A hlavně, minimum zranění. 🤾🤾🤾

Martin Polívka

6
Kalendář Lovci Lovosice 2022
Dárková sada - láhev na pití, ponožky a potítko s logem klubu
Lovosice_2019.png

Do roku 2022 přeji České házené, pevné zdraví, pohodu, radost z pohybu a hlavně stálou velkou hráčskou základnu plnou dětí, které se tomuto krásnému sportu budou věnovat. Klubům mnoho vítězných zápasů a reprezentaci : Ne vždy se podaří vyhrát, ale nevzdávat se a užívat si hru bojovně do poslední sekundy.

Stáňa Vaňková

8
Dárková sada - balíček kartiček hráček, osuška, propiska apod.
dhc_plzen_edited.png

České házené přeji, aby se nadcházející sezónu odehrála bez větších pauz a bez větších zranění. Také si/vám přeji, aby se Česko dostalo víš a víš s hazenou. A samozřejmě ze přeji krasné Vánoční i všechny jiné svátky v roce, aby je hazena prožila k klidu, míru a pohodě ❤️

Gabriela Mašková

10
Podepsaný dres A týmu žen dle vlastního výběru
logo-dhk-banik-most_edited.png

Milý Ježíšku, přál bych si, aby česká házená v roce 2022 uspěla na všech frontách, aby se dařilo reprezentačním týmům mužů, žen, ale i mládežnickým kategoriím. Aby se v lize hrálo dle fair play, aby se hráčům a hráčkám vyhýbala zranění a aby diváci chodili na zápasy, protože právě oni vytvářejí tu pravou atmosféru. Zároveň přeji vedení České házené, aby nemuselo řešit žádné skandály a aby celá házená prožila úchvatný rok. V neposlední řadě si jako milovník házené přeji co nejvíce parádních branek v ligových soutěžích a jako odměnu bys mi, milý Ježíšku, mohl vylosovat vybraný dres. Předem ti děkuji a slibuji, že české házené zachovám svou přízeň :-)

Pavel Přibyl

11
 VIP permanentka na domácí utkání extraligy 2021/2022 
logo-dhk-banik-most_edited.png

České házené do roku 2022 přeji mnoho skvělých talentů, kteří nás budou reprezentovat v evropě. Mnoho úspěchů v evropských pohárech a hlavně přeji české házené spoustu skvělých fanoušků jak klubových fans, tak i reprezentačních.

Jindřich Nykl

13
Podepsaný dres A týmu mužů
Kalendář 2022
Logo_edited.png

Hodně úspěchů v roce 2022

Martin Palášek

14
Podepsaný míč
Logo_edited.png

České házené přeji,aby nadále skvétala a konečně se zařadila kam patří a to na vrchol světové házené. :-)

Tomáš Staňa

16
Kalendář 2022
Klubová šála
Ponožky s logem klubu
frydek_web.jpg

Milý jezisku mám 12let Chtěl bych aby se česká házená zlepšila a dostala se tak i do celosvětových  soutěží jako liga mistrů 😀


Přeji vše nej na mistrostvi Evropy Češi dotohooo


A ať se už zlepší aktualni situace o covidu 19


Přeje i můj 3letý bráška Filípek děkuji a ahoj jeziskuu 😀

Dominik Jiráček

18
Podepsaný dres A týmu mužů dle vlastního výběru
Brno.png

České házené bych tenhle rok přála ať vláda nezruší tenhle rok zase amatérskou házenou a nepřipraví nás o tréninky v hale, o styk ze spoluhračkama/spoluhráči a o mnoho turnajů a krásných zážitků.

Gita Kotásková

19
Poukaz na nákup libovolného zboží z katalogu Kempa 2021/2022
slavia.png

Přeju České házené, aby měla hodně nových malých hráček, kterým by házená dělala radost celé dětství, jako mé dceři již přes 10 let. A ať z nich vyrostou skvělé hráčky, které budou vyhrávat velké zápasy!

Dita Sankotová

21
VIP permanentka na domácí utkání WHIL 2021/2022
Poruba_edited.png

Milý Ježíšku
České házené přeju nejen do roku 2022 mnoho úspěchů,jak na reprezentační,tak na klubové scéně,co nejméně zraněných hráčů a hráček a také větší popularitu mezi lidmi.
Hlavně všem přeji krásné Vánoce

Petr Velička

23
Podepsaný dres A týmu mužů dle vlastního výběru
Koprivnice.png

Dohrání sezóny

Filip Neužil

25
Podepsaný dres hráče Jana Zbránka
Hranice.png

Do roku 22 přeji české házené co nejširší členskou základnu a podobný úspěch mužů v Bratislavě jako před lety v Chorvatském Varaždinu!!

Michal Vaculík

27
VIP permanentka na domácí utkání WHIL 2021/2022
kynzvart_edited.png

Přeju hlavně zdraví a hodně gólů 😉🎄

Šárka Zívalová

29
Velká osuška s logem klubu
Kalendář 2022
kynzvart_edited.png

České házené přeji v roce 2022 mnoho úspěchů. Hráčům a hráčkám, ať se daří na klubové i reprezentační úrovni. Trenérům přeji, ať se jim daří i nadále vychovávat nové sportovce. Ježíšku, pošli tento vzkaz i do Kynžvartu, kde tvoří neskutečnou partu. V roce 2022 se těšíme na pokračování školní lázeňské ligy.

Vladimír Kafka

31
Balíček produktů Mizuno a Select
zubri.png

České házené přeju úspěšný a pohodový rok, mnoho úspěchů mládežnických reprezentací a ať to klukům v Bratislavě cinkne 🥇🏆. A hlavně, ať nás to všechny stále baví!!

Petra Sankotová

33
Podepsaný dres aktuálními reprezentanty z řad HC Zubří
zubri.png

Přeji České házené potrápit favority na Euru 22 na Slovensku, ať Mira Jurka ještě vydrží a pokračuje dál v kariéře a ať Ondra Zdráhala už nemusí na hřiště!

Lukáš Rajnoch

35
Podepsaný míč
karvina2.png

Přeji české házené mnoho úspěchů a fair-play na dorostenecké, klubové a reprezentační úrovni, díky kterým si získá nové fanoušky tohoto sportu a potěší ty stávající.

Tomáš Slabý

37
Podepsaný dres hráčky Nikoly Kalinové
Klubová vlaječka
hodonin_edited.png

České házené přeji hodně úspěchů, gólů a málo úrazů po celý rok...Hlavně hodně přátelství v teamu.Je mi 9 a chci být jako Vy...Viktorka

Viktorie Vichova

38
Výběr jednoho produktu dle vlastního výběru v eshopu ALKH
ALKH_oficialni_logo.png

Přeji všem házenkářkám a házenkářům pevné zdraví a hodně štěstí. Házené jako celku přeji více profesionality a kompetence na všech úrovních a méně egocentrismu.

Daniel Novotný

39
Podepsaný dres A týmu mužů dle vlastního výběru
dukla_edited.png

Přeji české házené co nejlepší umístění mužů na mistrovství Evropy. Aby v České republice byla více populární a více dotována. Hodně zdaru, pac a pusu Domča✋

Dominik Doškář

41
Velká taška propagačních předmětů HCB Karviná
karvina2.png

Hodně vyhraných zápasů, úspěšnou sezónu a zdráví všem hráčům.

S pozdravem Honza z Třeboně

Jan Kadlec

43
Podepsaný dres A týmu žen
Klubový minidres
pisek_edited.png

Jen to nejlepši moc mám házenou ráda,jsem pravidelným fanouškem   ,už žádná omezení narvané haly ,👍🏻Mohutně fandících lidiček ,více televizních přenosů.A moc ůspěchů  našim Repre týmům👍🏻Zdravi všem hráčům

Jana Pěkná

2
Podepsaný míč
zlin_edited.png

České házené, přeji hodně úspěchu v roce 2022. Aby hlavně byli všichni zdraví a šťastný, hlavně bez zranění. Házenou hraju taky u 6 let a strašně moc mě to baví, máme tam skvělou partu a vím jak strašně těžký sport to je. Ale moc mě to baví a chtěla bych to dotáhnout někam hodně daleko. Strašně moc vám přeji výhry je to totiž strašně skvělý pocit, ale to vy sami moc dobře víte. A přeji Vám šťastný vstup do nového roku hodně štěstíčka, zdravíčka lásky a hlavně těch úspěchů!!

Tereza Zíbarová

4
VIP permanentka na domácí utkání extraligy 2021/2022
Lovosice_2019.png

České házené přeji hodně fanoušků. Hráčům ve všech kategoriích radost z každého tréninku, hodně energie, štěstí v zápasech a minimum zranění.  Možnost sportovat bez omezení a pevné zdraví všem.

Marcela Kasíková

5
Podepsaný dres A týmu mužů dle vlastního výběru
 
Lovosice_2019.png

Úspěch na lednovém Mistrovství světa mužů našemu A- týmu.

Jan Novotný

7
Balíček produktů od společnosti Kempa
Lovosice_2019.png

Co české házené přát?
To přeci lehké je psát!
Mít zlatou ruku,
mít jiskru v oku.

Při boji se nevzdávat,
míč z ruky rychle podávat.
Nestřílet od boku,
mít jistotu ve skoku
a hlavně - nebát se Nového roku!

Zlata Bradáčová

9
VIP permanentka na domácí utkání WHIL 2021/2022
dhc_plzen_edited.png

Hodně štěstí, Hodně úspěchů a hodně výher🤾‍♀️❤️

Rozálie Červená

11
 VIP permanentka na domácí utkání extraligy 2021/2022 
logo-dhk-banik-most_edited.png

Házené jako celku přeji mnoho a mnoho spokojených dětí, které jsou budoucností našeho sportu a zvlášť bych si moc přál, aby mužská reprezentace na mistrovství podala co nejlepší výkon, při jehož shlédnutí se spousta dětí rozhodne házenou hrát

Jaroslav Kalous

12
Balíček reklamních předmětů Černých Andělů
logo-dhk-banik-most_edited.png

Dres Mostu bych si přál Veroniku Mikuláškovou, protože jsem ji v jejích začátcích trénoval.
České házené přeji více právě takových talentů, jako je Verďa.

Petr Souček

13
Podepsaný dres A týmu mužů
Kalendář 2022
Logo_edited.png

České házené přeji v nadcházejícím roce hlavně lepší výsledky na reprezentační úrovni napříč všemi kategoriemi. Dále všem hráčům a hráčkám kvalitní a vzdělané trenéry a méně afektované rodiče :-) házené zdar

Richard Kutálek

15
Podepsaný míč
frydek_web.jpg

Milý Ježíšku. Víš, že jsem byla celý rok hodná? Opravdu... Fandila jsem, chodila jsem na zápasy, dokonce i hlasivky jsem si vykřičela a nakoupila týmové trička pro celou rodinu. Myslíš, že by jsi mi mohl splnit 2 přání? Jedno přání je jednodušší. Moc bych si přála podepsaný míč SKP Frýdek-Místek pro syna. Ale to druhé přání je těžší, ale je nejen pro mě nebo mého syna, ale pro celou házenkářskou rodinu. Přála bych si v roce 2022 pro všechny zdraví, aby mohli hrát všechny zápasy bez přerušení. Nejen dospělí, ale i děti. Aby mohli zase fandit všichni bez rozdílů a omezení. Aby měli všichni mnoho úspěchů, hodně výher a málo proher. Aby ČR pozvedla titul Mistra Evropy 2022 a mnoho dalších titulů, které na ně čekají. Muži, ženy, ale i mladší generace. Abychom si v té naší velké házenkářské rodině užívali mega pohodu a přiváděli do ní další nové členy. Protože házená je nejlepší, je to životní styl. Mockrát děkuji. A slibuji, že rok 2022 budu fandit ještě víc, protože SKP😀

 

Markéta Jiráčková

17
Balíček produktů Kempa a Select
Brno.png

Házená je prostě fajn, kluci, holky hrajte dál. Všem, ať to stále hází a nic Vás hned tak nerozhází. Vinšujeme zdravíčko a na krku zlatíčko. Velké davy, plné haly a lidičky bez obavy. Veselé Vánoce a Nový Rock z poháru přejeme vítězný Lock.

Milan Pacák

18
Podepsaný dres A týmu mužů dle vlastního výběru
Brno.png

České  hazene přeji  hlavně všechno  nejlepší hodně úspěchů  v roce 2022 . Také věřím že se mužská repre  dostane na ME  do bojů o medaile

Jakub Kratochvíl

20
Podepsaný dres A týmu žen dle vlastního výběru
Poruba_edited.png

Přeji co nejméně problémů s covidem 🙂 tak aby diváci mohli diváci chodit do haly a nemuseli se rozdělovat na ocko a ne ocko. Nejdůležitější je teď zdraví 🙂

Ondřej Rádek

22
Balíček produktů JOMA
Poruba_edited.png

Přeji České Házené, aby se stala populárnějším sportem než je teď, aby ji děti hrály s nadšením a radostí, protože je to skvělý kolektiv sport. Blíží se šampionát mužů, tak ať chlapi udělají lepší výsledek než ženy na nedávném MS.

Radim Veselý

24
Podepsaný dres hráče Josefa Kučerky
Hranice.png

České házené přeji hodně odehraných sportovních utkaní ve zdraví, s diváky, s dobrou sportovní náladou. A hlavně mnoho mladých úspěšných hráčů, nech má kto dál pokračovat v tomto nádnerném sportu.

Marek Kováč

26
Podepsaný míč
Klubová šála
Hranice.png

Přeji české házené do roku 2022 hodně ůspěchů a málo zranění u všech hráčů ve všech kategoriích

Jan Zatloukal

28
Podepsaný dres A týmu žen dle vlastního výběru
kynzvart_edited.png

Milý Ježíšku,
rád bych popřál celé České házené spousty úspěchů a když říkám celé, tak tím myslím celé i například národní házené, kde hraje řada mých kamarádů. Hlavně když nebude nouze o mladé a nově začínající děti, protože budoucnost je to na co musíme myslet neustále a čím více bude zájemců o tento sport, tak tím dokážeme udělat lepší konkurenci poté pro zápasy na ME a MS.
Jinak ještě speciální přání pro muže na ME:
Hodně štěstí v lednu,
rád bych byl za bednu! 🙂❤️

Martin Šneberk

30
Klubový minidres
Čepice s logem klubu
kynzvart_edited.png

Nejvic preji České házené spoustu lidi co ji milujou .Hráče co bojují ,trenéry co uci a předávají lásku k házené ,rozhodčí co jsou spravedlivé a fanoušků co fandí ❤️

Jana Jadlovska

32
Podepsaný dres A týmu mužů dle vlastního výběru
zubri.png

Přeju samozřejmě vše nej aby se naše české týmy taky dostali do Champions League a aby se našim reprezentantům dařilo na mistrovství a umístili se na nějakém hezkém místě 💪❤️❤️ a taky aby se rozšiřovala česká házená protože česká házená ke to nejlepší co kdy bylo😍🤩

Tomáš Novotný

34
Podepsaný dres A týmu mužů dle vlastního výběru
karvina2.png

Tož česká házená, já ti přeji do roku 2022 hlavně zdravíčko, pokoru, respekt, dravost, rychlost, sílu a ať se kurňa už dostaneš tam kam patříš. JEDEMEEE BOMBYYY!!! A samozřejmě se mi líbí dárek číslo 34. JSME BANÍK!!!

David Kurnik

36
Balíček produktů Kempa
karvina2.png

Moc bych přála české házené, aby rok 2022 byl tím pravým, kterým začne vzestup popularity vzhůru. Přála bych jí, aby z jejich útrob zmizeli zlí, nenávistiví lidé, kteří myslí jen na vlastní prospěch. Přála bych jí, aby jí naopak vedli inteligentní osobnosti, kteří myslí i srdcem a je pro ně důležité rozdávat a ne brát. Přála bych jí omladit na všech frontách a kostlivce zakopat hluboko pod zem. Přála bych jí získat prestiž, úctu a radost z toho co se povede a bezelstné ponaučení z toho co se nepovede. Přála bych celému házenkářskému hnutí, aby našlo společně sílu se zastavit, pochopit a jít společně dál!

Daniela Radová

38
Výběr jednoho produktu dle vlastního výběru v eshopu ALKH
ALKH_oficialni_logo.png

Přeji všem českým házenkářům a házenkářkám aby se jim dařilo v házené. Aby nebyly nešťastný z prohry. A byli více aktivnější na výhru a šťastnější pro nás jako fanoušky i pro nás jako sportovce a těšili se spolu do dalších zápasů.

Veronika Kozáková

38
Výběr jednoho produktu dle vlastního výběru v eshopu ALKH
ALKH_oficialni_logo.png

Já moc české házené přeji aby se o ní více mluvilo, tento sport by si zasloužil mnohem více pozornosti neboť naše děti a není jich málo krásně hrají hazenou, je to zábava a moc pěkně se kouká v televizi na naše házenkáře💜

Marie Ohanyan Prokopová

40
Ponožky a potítko s logem klubu
dukla_edited.png

Přeji házené, aby se, co nejvíc rozvíjela a byla tady pro co možná nejvíce hráčů.

Josef Salák

42
Podepsaný dres A týmu žen dle vlastního výběru
olomouc_edited.png

České házené přeji málo zranění a vyhrané všechny důležité zápasy pro českou republiku a ty nedůležité může klidně prohrát hlavně když se nic nestane a užijí si to.

Lucie Zatloukalová

43
Podepsaný dres A týmu žen
Klubový minidres
pisek_edited.png

Přeji házené aby soutěže nepřerusil covid. Aby se dál hrály všechny soutěže.

Martina Tůmová